Annetades SA Väärtustades Elu arveldusarvele EE282200221030954769 (Swedbank),

 toetad:

– raseduskriisi nõustamisteenust kriisis peredele

– tõenduspõhiste PREP-programmide koolitusi abivajavatele peredele, kus kasvavad alaealised lapsed.

Selgitusse palume kirjutada ANNETUS.

Täname!

 

Rohkem infot: 

  • Raseduskriisi nõustamist, mis aitab meie peredel rasketel hetkedel toime tulla!
  • Võimalik on teha rahaline annetus. See annab meile võimaluse suunata see täpselt sinna, kus seda enim vaja läheb. Sul on võimalik määrata ka sihtotstarve (näiteks üksikvanemate tugiprogramm või PREP paarisuhtekoolitus vähekindlustatutele.) ning me suuname su toetuse just sinna. SA Väärtustades Elu – EE282200221030954769 Swedbank
  • Levitades head sõna meie teenuste kohta (PREP, Yksikvanem.com, Rasedus.ee)Sul on võimalik soovitada koolitusi, nõustamist või informatsiooni meie kodulehtedelt. Kui oled koolitusel käinud või meie teenustest ise abi saanud, siis rääkida sõpradele, tuttavatele ja sugulastele oma kogemustest. Keegi küsib abi kuskil internetiruumis, foorumis, võrgustikus ning see kattub meie teemadega? Sellisel juhul suuna ta meie teenustele ning me proovime aidata.
  • Viita siia kodulehele või kajasta meie teenuste linke oma veebikeskkonnas.
  • Saa abi meie teenustest. Mida rohkem inimesi saame aidata, seda tugevamad, suuremad ja kogenumad me oleme.
  • VabatahtlikMeil võib minna vaja sinu abi konverentside korraldamisel, kampaaniate läbiviimisel või abiteenuste vahendamisel tugiperede programmis. Saada meile sooviavaldus läbi kontaktilehe vormi või kirjuta SAVE üldmailil.

Tutvu ka Üksikvanema ingli programmiga