Nordic Hotel Forumis toimunud emadepäeva veebikonverentsil „Viimane õnnelik suhe“ rääkis ajakirjanik Ingrid Veidenberg, et kõige enam loetud lood on räägivad armastuse leidmisest või selle purunemisest – ükski poliitiline intriig ei konkureeri nendega.

Ükski väljaanne ei keeldu rammusast armastusloost,“ ütles Ingrid Veidenberg. „Kõige enam huvitab lugejat see, kui tuntud inimene leiab armastuse, topelt huvitab, kui ka teine inimene, kelle ta leidis, on samuti tuntud inimene. Väga huvitab, kui tuntud inimene on jäänud vahele kellegagi, kellega teda ei ole varem nähtud. See huvitab. LP on ilmunud seitse ja pool aastat ja kolm kõige enam loetud lugu on seotud armastuste leidmise ja purunemisega.“

„Lugeja huvi on olnud määrtatult suur, kui meie suusaprintsess Kelly Sildaru tõi avalikkuse ette oma poissõbra Mihel Ustavi,“ märkis Ingrid Veidenberg. „Iga armastusega seotud lugu toob Delfis 100 000 lugejat, seda on väga palju. Lugejaid erutas väga, kuidas noor laulja Elisa Kolk leidis endast 25 aastat vanema eduka ärimehe Indrek Rahumaa. Inimesed armastavad armastuslugusid, eriti siis, kui inimesed julgevas sellest avameelselt ja valehäbita rääkida. Rita Rätsepp ütleb viimases, et kriisiolukord kiirendab lagunema neid suhteid, mis on määratud lagunema. Koroona-ajastu ei ole toonud veel ühtegi lahutuse lugu. Kas see jääb nii? Elu näitab.“

Veebikonverentsil võtsid sõna ühiskonnategelane Liia Hänni, majandusekspert Robert Kitt, näitleja Maria Peterson, doktor Karmen Joller, ajakirjanik Ingrid Veidenberg, maailmarändur Uku Randmaa ja tema abikaasa Maibi Randmaa, vaimulik Meego Remmel. Paneeldiskussioonis osalesid näitleja Tiina Mälberg, Rakvere linnapea Triin Varek, PREP-paarisuhtekoolitaja Matti Orav. Konverentsi modereeris Hannes Hermaküla.

Konverentsi korraldab SA Väärtustades Elu (www.save.ee), kelle eestvedamisel toimuvad emadepäeva ja isadepäeva konverentsid regulaarselt juba alates 2012. aastast.

Konverentsi toetab:  Pere Sihtkapital

Lisainfo:

Karmen Maikalu, psühholoog, konverentsi korraldusmeeskond

E-post: maikalu@gmail.com

Tel: 5242744

Kaia Kapsta-Forrester, SA Väärtustades Elu juhatuse esimees

E-post: kaia.kapsta@save.ee

Telefon: +372 56 460262